Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel

#1 25-01-2022 09:58:22

Tomasz

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420924998.png

Zarejestrowany: 20-02-2020
Posty: 5
Punktów :   

154 130cm3 FMI (wersja na tlenie) gdzie. ?

Witam. Długo mnie nie było , ale sprzęt mam

Tak jak w temacie.

Pytania są 3.

Jak kupić i gdzie , silnik 154 130cm3 . I tu jest gwóźdź    Wielu sprzedawców robi w kant ludzi , a kto rozróżni  125 od 130 na zdjęciach ? wolę zasięgnąć języka i podeprzeć się opiniami , radami bo takich nigdzie nie znalazłem.  Czy te silniki made in China jak zwał... są zalane olejem ?

Na dzień dzisiejszy , czytając komenty z alegro, to cuda nie  widy zostają przysyłane a biorąc pod uwagę że to już nie są drobne kwoty... dlatego proszę o szanownych forumowiczów o rady lub pomysły gdzie kupić aby nie pluć sobie później w brodę. dodam że nie pali się  z zakupem  ze względu na w/w okoliczności.

Z góry dziękuję za podpowiedzi...

a może dodatkowe pytanko...  chce wymienić tylnie amortyzatory na jakieś bardziej komfortowe , czy w tej materii coś, ktoś ?

sam sobie

No cóż. Poznałem rynek sprzedaży silników na allegro i muszę przyznać że dzięki dwóm osobom z you tuba muszę zrezygnować z zakupu w tym serwisie a także wydawało by się dobre firmy a sprzedają 110 jako 125 a 130 to 125 ( a parametry to  spoza galaktyki) i ceny  z  matrixa, szukają frajerów którzy wyłożą kasę a i z gwarncją... nawet nie chce się wypowiadać. znalazłem ofertę mrf 120 ew. 140  i zanim coś napiszę lepiej zapoznam się z możliwościami bezproblemowego swapu do routerka , czy bez przerabiania instalacji, sanek, można zamontować, wypowiem się dopiero jak  się upewnie żę kupie i zakupie.




Jak to się mówi .... chamie chytry.    Zakupiłem silnik 125 od ....////,,,, i zaczęły się problemy. Silnik przyszedł inny, porysowany ale to nie problem.  z początku zaczęły palić mi się regulatory ,siadać cewki szopka totalna no i koszty. Okazało się że iskrownik jest do d... i kabelek jeden był uszkodzony , myślicie że gwarant naprawi mi za darmo ? owszem naprawa tak ale... za kasę ,bo to h...  nie było montowane u nich....!!!!  dobra wymieniłem sam od WM dałem 8 cewek, było 6 i hula. zadowolenie nie trwało długo. Padła skrzynia biegów,3 bieg, tym razem dzwonie do importera i......... k.... mnie strzeliła. co usłyszałem ? sprzedawca wziął prowizje i ich to LOTTO no chyba że za kasę !  obecnie przebieg 1000 km  5 miesięcy silnik kosztował mnie 1200 a naprawa przekracza wartość zakupu w Warszawie i okolice.  Złapałem się na piękny opis, soczysty, ach i och ,jaka moc ,wykonanie a dekle z plastiku i nie obrobione... taka jakość


szukam obecnie mechanika, uczciwego, pasjonata który nie złupie mnie jak pirat

Ostatnio edytowany przez Tomasz (14-09-2022 10:47:38)

Offline

 

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.monitoring-powietrza.pun.pl www.mfo-help.pun.pl www.minecraftrp.pun.pl www.rani.pun.pl www.nsh.pun.pl