Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel

#16 02-06-2013 18:16:30

seiko

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420927451.png

Zarejestrowany: 15-06-2012
Posty: 99
Punktów :   
Motocykl: ws50

Re: 2 pytanka :D

a ja jestem ciężki, i max na oryginalnym zestawie, licznik rowerowy dokładnie  skalibrowany  68km/h. wiecej nie da rady.   80 nie pójdzie nawet z lekką małą kobietką.  na prędkościomierz fabryczny nie ma co zwracać uwagi,   do45km jest w miare dokładny, potem pokazuje co chce.

Offline

 

#17 02-06-2013 21:45:12

 router_man

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929722.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 25-06-2012
Posty: 479
Punktów :   
Motocykl: Router WS 50 (110 cm3)

Re: 2 pytanka :D

Tommy29 napisał:

Jeśli chodzi o to powolne spadanie wskazówki prędkościomierza to na którymś forum jedna osoba napisała (nie wiem ile w tym prawdy bo nie sprawdzałem osobiście i nie pamiętam kto to pisał) że w Routerach wskazówka prędkościomierza jest montowana na tarczy magnetycznej a nie jest poruszana no zębatką. I stąd się bierze płynny ruch wskazówki, ale co za tym idzie także wolniejsze jej opadanie.

Bardzo mozliwe ze jest wlasnie tak jak piszesz bo zjawisko to zauwazylem rowniez w druga strone tzn jak przyspieszam to wskazowka tez pokazuje z opoznieniem. Nieraz rusze jakos z gorki ostro mam wrazenie ze dawno juz mam z 50 km/h realnie a licznik dopiero pokazuje 30 km/h i powoli rosnie. To co z kolei moge dac na + to fakt ze licznik przebiegu w moim routerze (zarowno chwilowego jak i calkowitego) pokazuje dosc dokladnie

Offline

 

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapforlife.pun.pl www.odk1.pun.pl www.maxmt2.pun.pl www.grycentrum.pun.pl www.poke.pun.pl