Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel

#16 23-01-2013 15:43:45

 BlackTurbos

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929425.png

8055074
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 21-08-2012
Posty: 379
Punktów :   
Motocykl: Benzer Yankee
WWW

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

D_O_N słuchaj 2t to hałaśliwe, paliwożerne i awaryjne g&wno. O ile młody chce się pobawić to kupuje 2t na 1-2 sezony, a jak chce poważnie jeździć to kupuje 4t i cieszy się bezawaryjnością i basowym dźwiękiem. 4t też może dobrze jeździć, ale wymaga to pracy. 2t moim zdaniem nadaje się tylko dla kogoś kto chcę się popisać. Zrozumiesz jak będziesz zarabiał swoje pieniądze i trawił je na naprawy,olej 2t.

PS: Nie obrażaj 4t na forum w którym większość osób ma 4t...

Ostatnio edytowany przez BlackTurbos (23-01-2013 15:47:03)

Offline

 

#17 23-01-2013 17:13:45

D_O_N :)

Gość

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

Black dawaj chętnie sie ścignę z tb! Ty tym chinolem yankee 50cc i ja nsr50ccm Jestem ciekaw kto wygra! Nawet bardzo! Nawet jak wygrasz to ci 50zł na paliwo dam! A ja uważam że 4t w 50ccm czy 125ccm to naprawdę dobre które ma max 140km.h i się rozpada! A 2t wcale dużo więcej ci nie zeżre i przynajmniej jest lepszy komfort jazdy a nie jak w gównianym 4t!

Black! Nie obrażam 4t tylko pisze jak jest! A zacznijmy od tego ze ja ma inny wydech, wybebeszony i zapytaj Keniego czy chodzi jak kosiara! A po drugie ws cze ten yankee na oryginalnym wydechu pierdzi jak podkaszarka



Kenij to zobacz v-max r125 a zobacz v-max rs125 czy nsr125! Gówniane 4t nie ma szans


Black co z tym, wyścigiem?!

 

#18 23-01-2013 19:14:26

 BlackTurbos

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929425.png

8055074
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 21-08-2012
Posty: 379
Punktów :   
Motocykl: Benzer Yankee
WWW

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

D_O_N chciałem to ująć delikatnie, ale pisałem że 2t jest dla gówniarzy. Twoja wypowiedź potwierdza że bardziej chcesz zapie%alać niż "normalnie" jeździć idź do pracy, zarób kasę i patrz na rachunki za paliwo i serwis 2t. Serce ci pęknie że po sezonie wydasz całą wypłatę za pół roku. Kultura pracy silnika 4t jest o wiele lepsza niż 2t. D_O_N możemy zrobić test, kto spali więcej podczas wyścigu na 1/4 mili. Jak myślisz kto wygra? 2t jest wypierane i na dzień dzisiejszy coraz mniej produkuje się tych silników względem 4t. Ciekawe dlaczego?

Offline

 

#19 23-01-2013 19:14:48

D_O_N :)

Gość

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

Kenij nie każdy zostawia jeden ślad haha Moja mt zostawiała dwa ślady bo miałem wybitą tulejkę jak nie wierzycie to pytajcie thobiego i Keniego

 

#20 23-01-2013 20:30:57

Moto

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929425.png

Zarejestrowany: 24-11-2011
Posty: 355
Punktów :   

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

D_O_N - a ty nie przy odrabianiu lekcji ? Już do pokoju ... he he Kupił teraz 20 letni "markowy" wynalazek (gdzie połowę rzeczy już wymienia na starcie, a co dopiero później) i "szpanuje" na forum. Nikt tu nie chwali WS bo nie ma co chwalić, a ty tylko 2t 2t 2t 2t itp.

Piszesz coś o jakimś ściaganiu na 50 cm. Żałosny jesteś i tyle, zrób najpierw prawo jazdy ...

Offline

 

#21 23-01-2013 21:00:03

D_O_N :)

Gość

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

BlackTurbos napisał:

D_O_N chciałem to ująć delikatnie, ale pisałem że 2t jest dla gówniarzy. Twoja wypowiedź potwierdza że bardziej chcesz zapie%alać niż "normalnie" jeździć idź do pracy, zarób kasę i patrz na rachunki za paliwo i serwis 2t. Serce ci pęknie że po sezonie wydasz całą wypłatę za pół roku. Kultura pracy silnika 4t jest o wiele lepsza niż 2t. D_O_N możemy zrobić test, kto spali więcej podczas wyścigu na 1/4 mili. Jak myślisz kto wygra? 2t jest wypierane i na dzień dzisiejszy coraz mniej produkuje się tych silników względem 4t. Ciekawe dlaczego?

Tak bo mój spali z 500ml wiecej przy ostrej jeździe to tyle kasy że hoho! jak kogoś nie stać to neich nie kupuje...



Motolower nie przeginaj pały jak nie chcesz dostać warna za obrazę!

Tak kupiłem taki wynalazek bo wiem ze nie uwielbiam Cię sie tak jak ws! I przynajmniej przetrwał tyle czasu a ws tyle nie przetrwa! Tak a połowę rzeczy wymieniłem gdyż chcę aby wszystko było oryginalne od Hondy a nie jakiś chiński szajs! I nie szpanuję! A ja mam przynajmniej od tylu lat oryginalny celek, głowicę tłok a w ws po tylu latach wszytsko nadaje sie tylko na złom   A za wyzwiska że jestem żałosny idzie 2 warn! Sam nie masz prawka! Wiec po co o nim gadasz...

 

#22 23-01-2013 21:08:29

 BlackTurbos

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929425.png

8055074
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 21-08-2012
Posty: 379
Punktów :   
Motocykl: Benzer Yankee
WWW

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

No nie wiem, patrząc że 2t spala 5,5 l (nsr 125) to jest różnica. A ws 50 jest za co chwalić po małych przeróbkach. Jest to jak nie patrzeć pojazd za małe pieniądze, który łatwo się tuninguje. A to jest klucz do wszystkiego. D_O_N masz 10 letni motocykl, ja wahał bym się przy zakupie 10 letniego auta, a co dopiero motocykla. Bałbym się na twoim miejscu wyjechać gdzieś dalej, bo to ryzyko. Wiesz jakie moto miało przeszłość? Jeśli było ciągle w Polsce to najprawdopodobniej jest do gruntownego remontu co może ci się ujawnić w trasie. W Polsce patrzy się na to czy cena jest większa o 10 euro czy o 10 euro mniejsza, w Niemczech nie patrzą na ceny tylko na jakość. Nie zdziwiłbym się gdybyś w środku sezonu powiedział że rozleciał ci się motorek, bo jak będziesz zachowywał się tak jak teraz na forum to nie wróże ci bezawaryjności.

PS: Chińskim szajsem jest twoja nsr czy co ty masz, bo u Hindusa po pierwszym dniu pracy by się rozleciał. Zamknijcie temat, bo zaczyna być nie miło.

Ostatnio edytowany przez BlackTurbos (23-01-2013 21:09:53)

Offline

 

#23 23-01-2013 21:41:51

D_O_N :)

Gość

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

Black ja mam nsr 50 która spala 3L na 100km/h! A ws ws 110ccm jest strach wsadzać bo rama jest tak chu**wa że może się rozlecieć w każdym razie albo odpadną lagi! Nie jeden filmik jest z czymś takim na yt Wiesz... Moje moto przeżyło tyle tras i jakoś nic się nie stało a ws ws przyciśniesz cały czas wiaderko w trasie i zaraz sie zatrze hahahah   Zreszta jedź do jakiegoś salonu motocyklowe i zapytaj co oni by wybrali! Chińskiego Benzera czy porządna Hondę?!

 

#24 24-01-2013 09:57:58

D_O_N :)

Gość

Re: Prawo Jazdy AM - Nowe faktywpr

Kenij nie w tym rzecz Jak był cały czas pałowany ??? To że raz na ile się gumę zapali to nie aż takie mocne pałowanie

 

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgavatar.pun.pl www.polskisupertruck.pun.pl www.angelsofdeathguild.pun.pl www.duel.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl