Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Brak smarowania i zablokowany tłok

#1 25-08-2018 18:09:03

 Perez2011

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420928027.png

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 09-10-2012
Posty: 182
Punktów :   
Motocykl: Router WS50
Pojemność: W sam raz
Przebieg: 35 110
Wiek: Tyle o ile
Imię: Kamil

Brak smarowania i zablokowany tłok

Panowie od jakiegoś czasu kiedy zmieniam olej i wypuszczam stary to jest go bardzo mało, a zawsze nowego wlewam tak z 800 ml a nie mam nigdzie żadnych wycieków i silnik suchutki pod spodem. Więc gdzie się podziewa ten olej że przy wypuszczaniu jest go tak mało ? Cuda jakieś ? No a kilka dni temu podczas jazdy silnik nagle zgasł. No i nie chciał już odpalić. A kiedy próbowałem kopką ta nawet nie drgnęła i była zablokowana. Musiałem pchać moto do domu..Kiedy zdjąłem cylinder okazało się że jest w nim wyżłobienie po pierścieniu a tłok jest kompletnie unieruchomiony na korbie. Tulejka która trzyma tłok na korbie była jak przyspawana do korby i nie mogłem wybić. Musiałem rozebrać silnik i wyjąć cały wał i dopiero z wielkim trudem udało mi się wybić tulejkę z korby. Czemu tak się stało skoro olej był. Mało ale był. Dlaczego nie było smarowania tulejki ? Czy może coś dzieje się z pompką oleju ? Co o tym wszystkim sądzicie ?

Offline

 
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Brak smarowania i zablokowany tłok

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pzwmyslenice.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl www.streetartists.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl