Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel

#1 11-02-2015 21:45:58

 ReallY

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420931788.png

Skąd: Imielnica
Zarejestrowany: 07-05-2014
Posty: 580
Punktów :   
Motocykl: Router A 500
Pojemność: 120
Przebieg: 13300
Wiek: 17

Wiadomości PW

Wita, ostatnio kontaktując się przez PW na forum zauważyłem że kompletnie nie widać czy doszła nowa wiadomość nie wiem czy to możliwe ale proponuję aby jeśli tylko znajdują się nieprzeczytane wiadomości w skrzynce to np sama nazwa ,,Wiadomości" miał kolor czerwony lub np otwierało się nowe okno informujące o tym. Wypowiedzcie się co sądzicie?

Offline

 

#2 12-02-2015 00:02:14

 Fenrise

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1419714679.png

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 09-06-2013
Posty: 936
Punktów :   25 
Motocykl: Router A500 / WS 50
Pojemność: 50 / 125
Przebieg: 10371 / 5003 km
Wiek: 26
Imię: Krystian

Re: Wiadomości PW

To ja od razu zaznaczę, że nie mamy wpływu na mechanizmy samego Forum. Możemy zmienić skórkę (layout), banery, loga itd, itd, itd ale do takich bebechów jak kod systemu PW, chatboxa nie mamy dostępu.

Mechanizm forum jest dziełem programistów z serwisu pun, zresztą dawno już nieaktualizowany i nie rozwijany - Nawiasem mówiąc od 7 lat.

Aby mieć możliwość zabawy w takie rzeczy należałoby napisać całe Forum od podstaw, a to nie jest takie proste zadanie i wymaga bardzo dużej ilości czasu.

Od siebie mogę dodać, że rozwiązaniem bardzo ułatwiającym korzystanie i nawigowanie po forum jest instalacja dodatków do przeglądarki które blokują reklamy i linki które wyglądają na ważne - a będące odnośnikiem do reklamy. Często właśnie myli się informację o nowym PW z takim linkiem. Specjalnie zastosowano tę samą czcionkę i kolor.

Offline

 

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.streetartists.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl www.pzwmyslenice.pun.pl www.paint-online.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl