Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel

#1 16-01-2015 20:00:10

yug00

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420927451.png

Zarejestrowany: 23-11-2014
Posty: 54
Punktów :   

Jak powinienem dbać o stan techniczny?

Hej, jako ze moj (narazie nie sprawny ;P ) router jezdzi dziwnei a nie wiem co sie z nim dzieje..
Jako ze juz rpzejechal 10 000 km

Czy jest jakas usluga ktora wszystko sprawdza, czy on sie jeszcze nadaje, cos w stylu wczesnego wykrywania problemow itd?
CZyli pytanie jak dbac zeby długo  żył?

Bo ja nie wiem, to moj pierwsyz pojazd, nie mam ojca co by mnie nauczyl;d

Offline

 

#2 16-01-2015 20:36:40

 Rafal

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1419714993.png

Skąd: Inąnd
Zarejestrowany: 30-07-2012
Posty: 1286
Punktów :   45 
Motocykl: Router WS 2012 / CRS 2010
Pojemność: 50/110/125
Przebieg: Spory jak na Chinczyka
Wiek: Pomogę przy silnikach FMB Wawa
WWW

Re: Jak powinienem dbać o stan techniczny?

yog00 , w tych sprzętach nie ma czegoś takiego jak usługa ''wczesne wykrywanie problemów'' , bo zazwyczaj usterka wychodzi  nagle , bez ostrzeżenia 

Przebieg 10k to dobry wynik i fajnie że dalej  jeździ / jeździł

Poza tym  , Aż serce się kraje patrząc na twoje zmagania z Routerem w ostatnich dniach , tutaj absolutnie bez  złośliwości

Nie przywitałeś się i nie wiadomo skad jesteś , może dodaj lokalizację i być może znajdzie się ktoś na forum kto mieszka nie opodal i mógłby ci pomóc czy chociaż pokazać podstawy

Gdyż  pisząc na forum  nie zawsze udaje  się  pomóc komuś kto z całym szacunkiem jest zielony w obsłudze i eksploatacji  silnika 4t ,

Ostatnio edytowany przez Rafal (16-01-2015 22:38:37)

Offline

 

#3 16-01-2015 22:02:26

 Fenrise

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1419714679.png

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 09-06-2013
Posty: 936
Punktów :   25 
Motocykl: Router A500 / WS 50
Pojemność: 50 / 125
Przebieg: 10371 / 5003 km
Wiek: 26
Imię: Krystian

Re: Jak powinienem dbać o stan techniczny?

yug00, tak jak Rafał powiedział, nie istnieje coś takiego jak usługa "kontroli".

Te pojazdy są bardzo proste w obsłudze i budowie - i naprawdę wystarczy stanąć, popatrzeć, poruszać i posłuchać aby się domyślić co może być z grubsza nie tak. A jeśli coś dzieje się w silniku z czym nie możemy sobie poradzić - można oddać dopiero do jakiegoś serwisu. Choć może się okazać że bardziej opłaci się wymienić cały silnik.

Poza tym - póki rama jest prosta i koła nie robią "ósemek" - to takie Routera możesz w nieskończoność odbudowywać. Nawet jak całkiem rozsypie Ci się silnik - cały sprawny można dostać za 200 zł. Jego wymiana to kwestia której nauczysz się demontując stary silnik - czyli kilka śrub, łańcuch, dwie kostki elektryczne, dwie linki i gotowe. Analogicznie z każdą inną częścią.

Powiedz skąd jesteś a może ktoś z forumowiczów będzie mógł Ci pomóc tak jak mówi Rafał. No i ostateczność:

Tutaj jest taki użytkownik KaZeK. Podejmował się on napraw/przeróbek silników "na odległość". Tzn Ty wysyłałeś mu silnik, on Ci naprawiał i odsyłał. Ponosiło się koszty transportu + coś tam dla niego. Musiałbyś się go zapytać czy może Ci pomóc i ile sobie policzy. Użytkownik kifflee korzystał z jego usług i chyba nawet był zadowolony.

Offline

 

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenagzuzlowy.pun.pl www.forumowisko.pun.pl www.khorn.pun.pl www.snajper.pun.pl www.great-land.pun.pl