Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Za mocno naciągnięty lub za krótki łańcuszek rozrządu 110

#1 12-09-2017 20:22:39

 wiczor18

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420927216.png

Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 15-06-2012
Posty: 46
Punktów :   
Motocykl: router ws 72

Za mocno naciągnięty lub za krótki łańcuszek rozrządu 110

Jak w temacie. Napinacz wyjęty a łańcuszek ledwo można założyć na wałek rozrządu, ma 84 ogniwa(liczyłem z 10 razy), ale po założeniu jest napięty jak struna. Do tego podczas jazdy strasznie jęczy. Właściwie to musiałem zdjąć rolkę prowadzącą w cylindrze, bo jak jest założona, to zębatce na wałku rozrządu brakuje 0,01mm żeby wskoczyć na wałek. Ktoś się orientuje o co chodzi? zębatka pompy oleju ma 25z. Kiedyś mi jakiś mechanik to przerabiał z 72 na 110, ale pojeździłem na tym może 2tys kilometrów i rozklepało regulacje zaworu ssącego to kupiłem silnik 125. Teraz zacząłem naprawiać ten stary silnik i odkryłem, że są za krótkie szpilki (te z 72) i brak rolki prowadzącej w cylindrze, do tego musiałem dać 2 uszczelki pod cylinder bo tłok bił w zawór wydechowy. To możliwe, że to przez 2 uszczelki jest tak napięty? W tej chwili tak to wygląda, że napinacza w ogóle nie trzeba bo na całej długości jest napięty jak h

Offline

 
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Za mocno naciągnięty lub za krótki łańcuszek rozrządu 110

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenagzuzlowy.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.khorn.pun.pl www.forumowisko.pun.pl www.great-land.pun.pl