Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Router ma problemy z odpalaniem , mocą oraz ze sprzęgłem

#1 03-08-2017 21:11:21

kacperRWS

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420924716.png

Zarejestrowany: 03-08-2017
Posty: 2
Punktów :   

Router ma problemy z odpalaniem , mocą oraz ze sprzęgłem

witam!
ostatnimi czasy (od jakiś 4/5 dni) router za zaczął okropnie szfankowac. Na początku zaczęło się z manetka później jakieś śrubki same wyrecaly się  A teraz całkowicie mnie już wk*rwia! Od dwóch dni router nie może odpalić na rozrusznik , na kopa odpali po jakiś 10min kopania a na pycha odpali dopiero po przepchaniu go ok. 60m . (Świecy nie zalewa , obroty ustawione na 1700 ,przepływ powietrza  wyrafinowany dobrze ) wczoraj stracił kompletnie moc,  jak wyjechałem Na ulicę to trudno było mu wejść na obroty (wchodził tak jakbyM ruszył z 4biegu i szarpalo ) a jego prędkość Max.nie przekroczyła 45km/h dzisiaj z nowu sprzęgło chodziło jak chciało, raz odbilo raz zostalo w miejscu i musialem ręką odpychac przy silniku ,raz slizgalo  A nie raz skrzynia strzelala jakby wgl nie było sprzęgła ..... wspomnę jeszcze ze gwarancja skończyła się rok temu i ok. 49% części jest nowych bo w ciągu tego roku coś się psóło ok. Raz na dwa tyg. Bardzo proszę o pomoc nie wiem co już robić ... mam tego motoru już serdecznie dość gdyż już wlozylem w niego prawie drugie tyle co dałem za Niego w sklepie ...

Offline

 

#2 03-08-2017 21:33:17

kacperRWS

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420924716.png

Zarejestrowany: 03-08-2017
Posty: 2
Punktów :   

Re: Router ma problemy z odpalaniem , mocą oraz ze sprzęgłem

Pomocyy

Offline

 

#3 03-08-2017 23:19:11

JOSEMORALES

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929041.png

1237315
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 04-06-2016
Posty: 261
Punktów :   
Motocykl: Yamaha XJ600N
Pojemność: 600
Przebieg: 39000
Imię: Arek

Re: Router ma problemy z odpalaniem , mocą oraz ze sprzęgłem

Cze, i na początek to nie piszemy posta pod postem tylko edytujemy i takich słów "wk*rwia" także tu nie używamy, ok? To teraz pomoc, sprawdź czy na łączeniu głowica/cylinder nie ma okopceń lub wycieków oleju bo mogła paść uszczelka pod głowicą, a co do skrzyni i sprzęgła to proponuję sprawdzić olej, czy w ogóle jest i jaki był lany. Co do napraw prowadzonych w routerze opisz szerzej co było robione i przez kogo, da to szerszy pogląd na sytuację obecną motocykla. Tak więc spr. uszczelkę głowicy i olej, oraz opisz co było robione i w jakim jest obecnie stanie. Ewentualnie możesz wrzucić filmy i zdjęcia. Pozdrawiam Arek

ps. nie widziałem Twojego wpisu w powitalni, miło by się było wpierw przywitać i napisać coś o sobie, a i dodatkowy post Ci wpadnie.

Ostatnio edytowany przez JOSEMORALES (03-08-2017 23:23:07)

Offline

 
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Router ma problemy z odpalaniem , mocą oraz ze sprzęgłem

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedway-manager.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl www.paint-online.pun.pl www.pzwmyslenice.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl