Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Dwa silniki , fmb i pionowy , kilka innych , sprzedam/zamienię

#1 05-05-2015 22:13:13

 Rafal

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1419714993.png

Skąd: Inąnd
Zarejestrowany: 30-07-2012
Posty: 1286
Punktów :   45 
Motocykl: Router WS 2012 / CRS 2010
Pojemność: 50/110/125
Przebieg: Spory jak na Chinczyka
Wiek: Pomogę przy silnikach FMB Wawa
WWW

Dwa silniki , fmb i pionowy , kilka innych , sprzedam/zamienię

Mam  fabryczny silnik z routera który już prawie dwa lata leży bezużyteczny i zajmuje mi tylko miejsce
Po zakupie silnika 110 ,  silnik ten został wyjęty z ramy , a do chwili wymiany był w eksploatacji , przebieg około 5tyś

Mam też fabryczny filtr powietrza

Lusterko lewe , wymienione szkło na grubsze

Nowy nie używany zestaw 110 , cylinder+tłok

Głowicę do 110 , głowica jest jako uszkodzona , uszkodzona dlatego gdyż nie został na niej przejechany ani jeden kilometr , po prostu w skutek pośpiechu  nie zostały dokręcone  nakrętki na szpilkach od regulacji , w skutek czego zostały zerwane gwinty na konikach , tak więc w nowej głowicy koniki są do wymiany , cała resza głowicy  jest nowa
Mam jeszcze gdzieś gaźnik pz19 i kruciec , ale muszę znaleźć ...

Poza tym mam też kompletny silnik pionowy wyjęty z crs-a po jego zakupie , według licznika ma przejechane około 4tyś , na tym silniku przyjechałem po zakupie do domu i jeszcze parę kilometrów na nim zrobiłem , i nic nie wskazywało na to żeby coś mu dolegało , na pewno jest sprawny , silnik jest wraz gaźnikiem , w ogłoszeniu z zakupu crsa  było napisane że zamontowany jest zestaw 72 ccm , niestety nie jestem w stanie tego ani potwierdzić ani zaprzeczyć , gdyż nie mierzyłem średnicy tłoka , ani go nie rozbierałem , po prostu został wyjęty z ramy i tak leży

Poza tym gdyby osoba chętna na zakup czy wymianę którego kolwiek z silników była z Warszawy lub okolic , oferuję swoja pomoc przy montażu silnika

Offline

 

#2 28-07-2015 20:31:25

nyczek19

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420925334.png

Zarejestrowany: 23-05-2015
Posty: 13
Punktów :   

Re: Dwa silniki , fmb i pionowy , kilka innych , sprzedam/zamienię

zestaw 110 skrocony do 90?bo takiego szukam

Offline

 
  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Dwa silniki , fmb i pionowy , kilka innych , sprzedam/zamienię

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yurots.pun.pl www.narutoninja.pun.pl www.cs16najlepsze.pun.pl www.assassinspbf.pun.pl www.hospicjumdladzieci.pun.pl