Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Awarie
  •  » MAgiczne sprzęgło, latające obroty, rama

#1 23-01-2014 19:31:29

 ogarek205

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420924317.png

Skąd: Iława
Zarejestrowany: 29-06-2012
Posty: 20
Punktów :   
Motocykl: WS50, Ogar 205, T-1

MAgiczne sprzęgło, latające obroty, rama

Dobra a więc po koleji, zwykle przy odalaniu, norma, odpalam, sprzęgło, 1 i jebut, jedzie a sprzęgło trzymam. Po chwili jazdy jak pare razy popompuje sprzęgłem jest normalnie, na wszystkich biegach działa, na zgaszonm wtedy te, ale jak jest znimny wogóle niema sprzęgła na żadnym biegu. 2 sprawa, dziś na przepalenie odpaliłem za nastym razem z kopki (akumulator wyjęty na zime), rozgrzany już jest, ruszam bez tego sprzęgła a ten zaczyna szaleć, raz ma obroty raz nie, ustałem na chwilkę, gazu do około 6k obrotów co chwila spadał z obrotów, nwm przez co to się stało, może gaźnik do przeczyszczenia? 3 sprawa, są podejżenia, że rama jest beznadziejna, po paru glebach przez te jakże dobre opony z świetną przyczepnością wygieła się nóżka i kiera lub własnie rama, ponieważ jak się jedzie jest odczucie że coś na główce jest krzywo ale raczej kiera, i tu pytanie, czy da się dospawać tą dolną rurę do reszty aby niebyło takiego ucinka? (rok 2012) a i jeszcze 4 sprawa, jak dociskam przedni amor błotnik się rusza, rozbierałem paczyłem niema bata aby się tam ruszał, amor krzywy czy co?

Ostatnio edytowany przez ogarek205 (23-01-2014 20:12:15)

Offline

 

#2 24-01-2014 22:13:08

 Mamut128

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420928221.png

16025461
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-09-2012
Posty: 202
Punktów :   
Motocykl: Router WS 50

Re: MAgiczne sprzęgło, latające obroty, rama

Na 1 nie wiem ale lecim.Wiec tak 2. sprawdz gaznik czy nie wykrecila Ci sie ta ,,blokada'' na iglice jak wypadnie to obroty lataja jak chca.3. nie wiem ale jak by Ci go sciagalo na lewo lub prawo to jebn*j w kolo albo tak jak w rowerze sie ustawialo kierownice rowno z kolem.4 jak Ci sie błotnik rusza ?


Oni chcą bym się zatrzymał, ale nie ma takiej opcji,
bo co, bo nosze kask, dlatego jestem obcy?
Neutralizuję korki, więc czemu ta agresja,
nie widzisz mnie na drodze, ziomuś, weź przestań...

Offline

 

#3 24-01-2014 23:40:58

KucaQ

Gość

Re: MAgiczne sprzęgło, latające obroty, rama

1. Podciągnij sprzęgło, w skrajnym przypadku będziesz musiał wymienic tarcze sprzęgła.
2. Gaźnik, filtr powietrza oraz paliwa i układ paliwowy do czyszczenia.
3. Po kilku glebach mogła się wygiąć, rozpędź sie i puść kierę, jak będzie ściągało to rama krzywa.
4. Masz podkowę? Blachę usztywniającą błotnik i lagi.

 

#4 25-01-2014 12:42:49

 KaZek

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420928027.png

Zarejestrowany: 18-01-2014
Posty: 162
Punktów :   
Motocykl: Suzuki
Pojemność: 200
Przebieg: W trakcie remontu
Wiek: 17
Imię: Kacper

Re: MAgiczne sprzęgło, latające obroty, rama

Niekoniecznie krzywa rama.Po prostu lagi na dolnej półce mogły się przestawić.Podjedź do jakiegoś płotu tak by koło weszło i naprostuj kierownice.

Offline

 
  • Index
  •  » Awarie
  •  » MAgiczne sprzęgło, latające obroty, rama

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutovsneji.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.outsidersclan.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl