Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Sprzedam silnik 49.5 cm3 900 kilometrów przebiegu

#1 29-03-2013 19:46:12

 Dizel

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929425.png

6164630
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 16-08-2012
Posty: 367
Punktów :   
Motocykl: Suzuki GS500E

Sprzedam silnik 49.5 cm3 900 kilometrów przebiegu

Witam jako że wymieniam silnik na większą pojemność mogę komuś odstąpić swój silnik na którym przejechałem w spokoju i bez katowania z domu do pracy i z pracy do domu 900 kilometrów.

Silnik miał ustawiane zawory oraz regulowany gaźnik wymieniony olej i poprawione sprzęgło ale raczej na klamko manetce wszystko robione w październiku 2012 a od listopada motorek stoi nieużywany jedynie odpalany co jakiś czas do dnia dzisiejszego.
Oczywiście silnik sprzedam kompletny wraz z króćcem ssącym oraz gaźnikiem osłoną zębatki możliwe że dźwignie też dorzucę ale to już muszę się zastanowić może przydadzą mi się do nowego.

Możliwość sprzedaży na tablica.pl oraz na allegro.pl sprzedaż z przedpłatą na konto + wysyłka .

Silnik nierozbierany więc szczelny niema przecieków  w 100% sprawny idealna baza do modyfikacja na 72cc lub na 110cc.

Czekam na propozycje cenowe

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Sprzedam silnik 49.5 cm3 900 kilometrów przebiegu

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowavestroia.pun.pl www.zgromadzenie.pun.pl www.narutooshup.pun.pl www.chelpdesk.pun.pl www.turnieje10hamachi.pun.pl