kex89 - 27-05-2012 19:26:35

Witam,

Na początek chciałbym się przywitać na forum i nie spodziewałem się, że forum może być stworzone specjalnie do motorowerku WS 50.
Chciałbym przedstawić swój problem i zapytać się was jak droga może być naprawa i czy jest dostępna część.

Moja WSka 50 została kupiona zeszłym tygodniu, jest to model z 2012 roku.
Wracając z kobietą uznałem by sama zaczęła się przyzwyczajać do wski. Już jechała zeszłego dnia i uczyła się jazdy i opanowania biegów, niestety tego dnia mieliśmy mały wypadek po polnej drodze.
Mianowicie pod wpływem stresu nie zwolniła przy zakręcie i wpadliśmy w metalowe "coś" wystające z przydroża. Jedyne co mnie rozbawiło wtedy to powiedziała, że coś się pali, niestety to był gorący olej wyciekający z przekładni. Jestem pełen podziwu jak to się mogło stać, bo dziura zrobiła się nad rurą wydechową, natomiast rura wydechowa nawet nie była zadrapana. Tak czy siak pękła obudowa od "sprzęgła?" "przekładni?", ciężko nazwać mi ten element, także załączam obrazek. Nie chciałbym tracić gwarancji dlatego wolałbym udać się do serwisu, ale według was gdzie mógłbym znaleźć taką część i czy jest dostępna w sprzedaży detalicznej?
Jutro udaję się do Serwisu ze zdjęciem i postaram się dowiedzieć.

Jeszcze pytanie, jeśli chciałbym wymieniać to na własną rękę czy jest w stanie gwarant "kapnąć" się, że doszło do jakiejś awarii nie zgłaszanej? Pod tą całą obudową jest coś co mogło by się rozregulować gdzie nie będe w stanie sam dokonać wymiany?

http://img140.imageshack.us/img140/8597/dsc00372ju.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/255/dsc00373sk.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/894/dsc00374tw.jpg

gameranger invite code pl quest na uni błogo www.poradnia malzenska iława.pl www.streetball.pun.pl golf iv tdi jak zwiekszyc moc